Menu

Середня спеціальна освіта в Польщі БЕЗКОШТОВНО

  • Автор: Super User

Спілка Поляків міста Києва співпрацює з техніками  у м.Хелм та м. Пулави, які пропонують випускникам 9-х класів отримати середню спеціальну освіту безкоштовно. 

17 -31 серпня 2014 року у м. Пулави (Польща) відбудеться інтеграційний курс з інтенсивним вивченням польської мови (рівень А1 та А2), культури, історії та географії Польщі для майбутніх студентів технікумів.

Інтеграційний курс триває 2 тижні

Кожного буднього дня:

- 180 хв. занять з вивчення польської мови (рівень А2 та В1).

-  90 хв. занять з вивчення історії, географії  та суспільного устрою Польщі.

У вихідні дні передбачено спортивно-рекреаційні заходи (басейн, футбол, баскетбол, теніс тощо).

Під час інтеграційного курсу учні інтенсивно вивчають мову, адаптуються до навчального процесу, знайомляться з викладацьким складом, опікуном та умовами проживання в гуртожитку.

ПЕРЕЛІК СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ

Напрямки навчання:

Технікум 4 роки

1. Готельна справа (для дівчат та хлопців)

Учень напрямку  «Готельна справа» навчається плануванню, розміщенню, координації та виконанню послуг, що пов'язані з готельним бізнесом. Також  учень набуває навичок визначення напрямків готельних послуг, їх переваг і опрацювання торгівельної політики готельних закладів. Під час навчання учень має змогу співпрацювати з установами, що надають готельні послуги, збирати відгуки про вподобання клієнтів, аналізувати конкурентні пропозиції та слідкувати за ринком готельних пропозицій.

2. Туризм (для дівчат та хлопців)
Обираючи спеціальність « Туризм » учень буде ознайомлений з усіма аспектами, що пов'язані з професійною роботою з клієнтом. Учень буде готовий виконувати роботу, що має зв'язок з плануванням, організацією, розвитком, отриманням інформації  і просуванням туризму в органах місцевого самоврядування та в галузевих організаціях і асоціаціях. Типовими робочими місцями для випускника даної спеціальності є всі економічні підрозділи, що займаються розвитком туристики: туристичні офіси та агентства, туристичні інформаційні центри,  органи державної влади та місцевого самоуправління, які беруть участь в організації та просуванні туристики, туристичних організацій, фондів і асоціацій. Випускник технікуму також може вести свій власний бізнес у сфері надання туристичний послуг.

3. Логістика (для дівчат та хлопців)

Напрямок «Логістика» дає можливість учню опанувати знання та навики, що необхідні під час планування, реалізації та контролю ефективного та дієвого потоку сировини, матеріалів, готової продукції та відповідної інформації про продукцію з місця її виготовлення  до місця їх реалізації в цілях задоволення потреб клієнта. Цей напрямок є унікальним поєднанням технічних і економічних знань, рекомендованим для з підприємницьким та творчими нахилами, з уміння планування та організації великих проектів.
Випускник даного напрямку може працювати фахівцем з продажу та прогнозування попиту,  планування закупівель, електронної торгівлі, логістики, послуг міської інфраструктури, інформаційних систем, що займаються дистрибуцією, управлінням відходів, плануванням виготовлення продукції та запасів, управлінням матеріалами, пакуванням і фасуванням, внутрішнім транспортуванням та обіймати посаду оператора інтегрованих інформаційних систем, що допомагають в процесі логістичного управління. Логістичні знання та вміння корисні під час керування власним підприємством, незалежно від галузі та напрямку та його роботи.

 4. Торгівля (для дівчат та хлопців)

Учня навчають: організовувати та починати власний бізнес, вести бухгалтерський облік та аналізувати поточну ситуацію на підприємстві. Випускник даного напрямку може працювати на комерційних підприємствах та підприємствах, що спеціалізуються на оптовій та роздрібній торгівлі, працювати на всіх посадах в галузі економічно-офісної роботи, особливо на тих посадах, що вимагають знання бухгалтерського обліку, фінансів та організації процесів, пов'язаних з продажем продукції, товарів та послуг.

 5. Експедитор (для дівчат та хлопців)

Навчання призначене для підготовки учнів до виконання професійних завдань в галузі транспорту та експедирування. Набуті навички та знання дають змогу випускникам знайти роботу в транспортних та експедиторських компаніях, наприклад в агентствах, що працюють при морських портах, аеропортах, залізницях і т.д. Експедиторів потребують передусім компанії, що працюють в таких галузях: транспортна, будівнича, промислова, торгівельна, у сфері послу та інформаційних технологій і телекомунікації. На ринку праці є дуже багато фірм, що спеціалізуються на внутрішніх та міжнародних перевезеннях. Це безсумнівно професія майбутнього. Кожна компанія, у якої наявні транспортні засоби або вона надає їх в оренду іншим стороннім фірмам, шукає експедиторів для своєчасного відправлення товарів. Короткий строк доставки товарів є одним з девізів багатьох компаній.

6. Перукар (для дівчат та хлопців)

7. Спеціаліст з гастрономічних послуг  (для дівчат та хлопців)

Учень навчаюсь на даній спеціальності отримує навички з планування та організації процесу харчування в закладах, що на цьому спеціалізуються, та займатися розробкою сімейного харчування. Учні дізнаються, яким чином керувати підприємством з громадського та домашнього  харчування , вміло приготувати їжу для, відповідно до принципів здорового харчування, естетично подати її і правильно обслуговувати клієнта.  Також учні набувають навичок правильної поведінки на ринку харчових послуг, ведення власного бізнесу, складання бізнес-плану ті ін.

8. Ландшафтний дизайн (для дівчат та хлопців)

Цей напрямок навчить учнів реалізовувати фантазії щодо оформлення садів, парків, зелених насаджень. Учні отримають розширені знання про природу, архітектуру та будівництво. Після закінчення навчання випускники даного напрямку зможуть зелені зони в містах, вести архітектурну документацію  за допомогою комп'ютерних технологій. Це творча спеціальність - вона допоможе дитині реалізувати свої мрії та фантазії, дасть змогу створювати оригінальні та неповторні проекти. 

 9. Будівництво

10. Інформатик-програміст

11. Технік обладнання та систем поновлюваної енергетики (для дівчат та хлопців)

Випускники можуть працевлаштуватись як: спеціаліст в сфері обслуговування і налагодження енергетичних систем, що використовують відновлювальні джерела енергії: фотоелектричні панелі, вітряні турбіни.

12. Технік/авіамеханік (для дівчат та хлопців)

Випускники можуть працевлаштуватись як: спеціаліст в державних авіа-технічних службах, військовій авіації, в авіації прикордонної служби, поліції, швидкої допомоги.

13. Технік експедитор (для дівчат та хлопців)

Випускники можуть працевлаштуватись як: спеціаліст в експедиторних, транспортних, кур'єрських, торгівельних і гуртових фірмах, підприємствах, що  займаються імпортом та експортом, митних агентствах, фірмах, що надають транспортні послуги, автомобільні, автобусні, залізничні, авіа, морські.

14. Технік механік зі спеціалізацією гірничі машини (для хлопців)

Випускники можуть працевлаштуватись як: спеціаліст на виробництві, в технагляді, на станціях обслуговування машин і техобладнання.

15. Технік телеінформатик (для дівчат та хлопців)

Випускники можуть працевлаштуватись як: спеціаліст в сфері  послуг, що займаються встановленням, конфігурацією, а також експлуатацією  телеінформаційних мереж.

16. Технік переробки твердих корисних копалин (для дівчат та хлопців)

Працевлаштування на посадах нагляду на заводах механічної переробки в підземних і відкритих кар'єрах, на заводах обробки каміння, а також, що перетворюють відходи.

17. Технік відкритих кар'єрів (для хлопців)

Спеціаліст в сфері планування, нагляду і забезпечення виробничих процесів в відкритих копальнях бурого вугілля, наскальної сировини, піску, а також на виробництвах  будівельних сполук, керамічних матеріалів, металургійної та хімічної промисловості.

18. Технік шахт (для хлопців)

Працевлаштування  в копальнях, що спеціалізуються на роботі забезпечення та підготовки, в копальнях кам'яного вугілля, руди та конструкторських бюро.

19. Технік електрик (для хлопців)

Працевлаштування на електростанціях та енергетичних підприємствах, в сервісних центрах, що займаються ремонтом та техобслуговуванням електроприладів, монтажем електроустановок.

Випускники спеціалізації  електрик та мехатронік після складання мовного іспиту мають гарантійне працевлаштування в німецьких фірмах

20. Технік мехатронік (для дівчат та хлопців)

Працевлаштування в обслуговуванні та проектуванні промислових роботів, обладнань з використанням комп'ютерних технологій, в обслузі виробництва автоматизованої лінії, в проектуванні і обслузі  системи  управління, в діагностиці.

  21. Економіка

Під час 4-річного навчання учні набувають знання з економіки, права, бухгалтерського обліку на підприємствах, статистики, товарознавства, а також з експлуатації комп'ютерної техніки. Професійна практика проводиться у фінансових інституціях і у різних економічно-фінансових відділах економічного спрямування.

Спеціальності:

Клас - 1: планування та ведення економічної діяльності на підприємствах

Клас - 2: ведення бухгалтерського обліку

Перспективи працевлаштування:

  • банки, фінансові установи,
  • секретаріати - помічник керівника підприємства, директора
  • бухгалтерські установи
  • податкові відділення
  • поштові відділення
  • страхові агентства
  • інституції місцевого самоуправління - міські уряди, муніципалітети
  • різного роду посади в таких відділах як: відділ маркетингу, закупівель, бухгалтерського обліку, планування
  • управління власною фірмою

Основна професійна школа

3 роки навчання

1. Кухар

2. Електромеханік транспортних засобів (для хлопців)

Працевлаштування на станціях техобслуговування  авто, на виробничих і ремонтних підприємствах електричного та електронного устаткування транспортних засобів.

3. Гірник відкритого використання покладів (для хлопців)

Працевлаштування як спеціаліст, що займається експлуатацією покладів відкритим способом,  оператор важкого гірничого устаткування.

4. Автомобільний бляхар (кузовні та малярні роботи)  (для хлопців)

Фахівець в автомобільній сфері , на станціях технічного обслуговування, в автосалонах з авто обслуговуванням, на фірмах, що займаються автотюнінгом. Можна заснувати власну станцію техобслуговування авто.

УМОВИ НАВЧАННЯ

Навчання та проживання в гуртожитку БЕЗКОШТОВНЕ.

Вартість 3-х разового харчування в гуртожитку та страхування складає  150$ з особи на місяць.

Усім неповнолітнім обовязково надається опікун, що цілодобово опікає групу студентів.

Детальний розклад інтеграційного курсу можна скачати тут .

Вартість інтеграційного курсу складає - 500 євро.

СПмК приймає заявки на участь у проекті.

Для подачі заявки необхідно заповнити Анкету Кандидата (скачати можна тут) та надіслати її на e-mail: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.  в темі листа вказати ваше ПРІЗВИЩЕ та Заявка на інтеграційний курс/Технікум

Перелік документів необхідних для вступу:

- атестат про неповну середню освіту (ОРИГІНАЛ)

- 3 фотографії (3*4)

- заповнена анкета

- медична довідка (спеціального зразка, де вказано, що немає протипоказань на навчання обраній спеціальності)

Усі документи мають бути перекладені польською мовою.

Загальна схема роботи з Кандидатом.

Кандидат, подає до СПмК Анкету Кандидата, де вказує бажану спеціалізацію.

Після внесення завдатку за участь у інтеграційному курсі у розмірі 200 євро (у разі відмови від участі завдаток не повертається), представник СПмК допомогає Кандидату підготувати необхідний комплект документів (переклад та апостиль за рахунок Кандидата) та подає до професійно-технічної школи у м.Хелм.

Все вищеописане розповсюджується виключно для учасників інтеграційного курсу.

Контактна особа: 

Член правління Спілки Поляків м. Києва, кандидат політичних наук Зварич Владислав Віталійович                 

Тел. + 38 097-476-32-32

сайт: http://www.zpk.com.ua

Комментарии   

0 #1 profile 31.10.2018 17:38
Need cheap hosting? Try webhosting1st, just $10 for an year.

Цитировать

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить