Menu

Чому Україна ніколи не стане членом ЄС: економічний аналіз

GDP PC

Можна вважати, що угоду про асоціацію з ЄС ратифіковано (15-17 вересня). Ситуація залишається подібною до 90-х: на тлі економічної стагнації уряд заявляє про «зусилля» для реалізації «європейського вибору» принаймні у довгостроковій перспективі.

Знову створюватимуться робочі групи, проводитимуться наради. Єдине не береться до уваги, що структура вітчизняної економіки та її фінансова політика відштовхнули Україну від «світлої мети» настільки, що настав час обирати принципово інший шлях розвитку.

Угода про асоціацію з ЄС: 10 негативних економічних наслідків

Напередодні Вільнюського саміту, на якому очікується підписання Угоди про асоціацію України з Європейським Союзом, це питання стало предметом прискіпливої уваги не тільки політиків, а й економістів та фінансистів. Стосовно даної теми звучать як схвальні, так і критичні висловлювання щодо майбутнього нашої держави, яка розпочне відлік «гри за європейськими правилами». Свої міркування з цього приводу, підкріплені економічними розрахунками, висловив кандидат економічних наук, головний економіст міжнародної інвестиційної компанії.

Крок уперед, 22 роки назад або чому економіка приречена на подальше «покращання»

Хочеться звернутися до всіх, хто вірить, що він «контролює» новий уряд і його рішення, до тих, хто «надіється на людину», і хто сподівається, що останні зміни у суспільстві призведуть до економічного зростання принаймні у середньостроковій перспективі.